O společnosti

V současné době ve společnosti pracuje tým 10 finančních účetních, které procházejí pravidelným školením tak, aby měly přehled o všech změnách v našem oboru. Jednotlivé případy dále konzultují s naším daňovým poradcem.

V dnešní době stále se měnících zákonů a následných kontrol z finančních úřadů, je pro nás velice důležité, aby účetnictví bylo kvalitně zpracováváno. Na úřadech klienty zastupujeme a veškeré písemnosti týkajících se úřadů vyřizujeme elektronicky. V případě jakýchkoli dotazů a konzultace v naší problematice nás můžete kdykoli kontaktovat.

Naše klientela je ze širokého okolí včetně Prahy. Ve správě máme 150 firem, které využívají našich profesionálních služeb. Za klienty do jejich firem dojíždíme, a vše s nimi konzultujeme a také je průběžně informujeme o stavu výsledků jejich hospodaření a možné daňové optimalizace.

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 2000, kdy se spojil daňový poradce Ing. Karel Raiser a finanční účetní a ekonom Ing. Jiří Kousal a založili společnost s názvem Raiser & Kousal, s.r.o. Jelikož se společníci po 4 letech vzájemné spolupráce domluvili, že Ing. Karel Raiser společnost opustí a bude s panem Ing. Kousalem spolupracovat externě. Společnost se záhy přejmenovala na I.J.K. Consulting, s.r.o. s již jediným jednatelem.

Společnost v letech 2000 – 2011 působila především v Praze, a v letech od 2007 – do současnosti působí již jen ve Štěchovicích, kde má i sídlo firmy. Společnost začínala se 4 zaměstnanci, v současné době společnost má již 10 zaměstnanců.

Ve společnosti již od roku 2000 působí jako hlavní účetní paní Monika Janoušková, která na základě svých dlouholetých znalostí v oboru účetnictví a daní se stala v roce 2010 ředitelkou této společnosti.

Komentáře nejsou povoleny.